درباره ما

تولیدی پوشاک پیچازی گلریز با بیش از نیم قرن حضور در صنعت پوشاک ایران و با کسب تجربه های فراوان و افزایش سطح کیفی و کمی تولیدات خود، سالهای متمادی در خدمت مردم شریف و قدردان ایران هست و با حمایت های خوب شما عزیزان توانسته سالها جهت رفاء حال شما مصرف کننده ی عزیز استوار و مصمم به فعالیت خود ادامه دهد.

با بهره گیری از ماشین آلات بافت پارچه که صاحب بالاترین تکنولوژی و فن آوری و خلاقترین و شاهکار هنر بافت پارچه در دنیا می باشند و از لحاظ کیفی هیچ نوع پارچه ای توانائی رقابت با این نوع پارچه را ندارد، سالهاست که به تولید انحصاری و استثنائی انواع پوشاک زیر و راحتی، بلوز و شلوار، تی شرت و شلوارک، تاپ و شلوارک، سارافون و سرهمی و سیسمونی از نوزاد تا بزرگسال مشغول می باشد.

تاریخچه مختصری از بدو پیدایش برند تا امروز

اکثر خانواده های ایرانی در داخل و خارج از کشور، از حدود ۶۰ سال پیش که همزمان با شروع فعالیت تولیدی بوده است، مصرف کننده و حامی محصولات تولیدی ما بوده اند. تولیدات از سال ۱۳۳۹ تا سال ۱۳۵۸ با برند گراندوشس عرضه می شد که در تمامی سالها و حتی هنوز هم اکثر مصرف کننده های عزیز محصولات ما را با اسم گراندوشس یاد می کنند. از سال ۱۳۵۸ تا امروز محصولات با برند << پیچازی گلریز >> در اختیار مردم عزیز قرار می گیرد.

بخاطر مهندسی بسیار قوی و پیچیده در طراحی و ساخت دستگاه ماشین آلات بافت، پارچه هائی با دوام بسیار بالا از لحاظ مقاومت در برابر پارگی، کشش، گرما و سرما و …  بافته می شود، بطوریکه محصولات سالهای طولانی کیفیت اولیه ی خود را حفط کرده و در اثر استفاده صحیح و توصیه شده که توسط تولید کننده بر روی برگه اطلاعات هنگام خرید محصولات به خریدار ارائه می شود، سالهای طولانی قابلیت استفاده می باشند.

بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان عزیز ما، حداقل ۳ نسل متوالی از محصولات ما استفاده کرده اند. چندی از مشتریان عزیزمان هستند که به هنگام مراجعه به نمایندگی جهت خرید محصولات، تولیدات ما را هم برای خودشان و هم برای فرزندانشان و هم برای نوه های عزیزشان خریداری می کنند که این امر هم گواه بر قدمت طولانی تولید ما و هم گواه بر کیفیت و رضایت بدست آمده در این سالهای طولانی می باشد. بسیاری از پدر بزرگان و مادربزرگان امروزی، همان کودکان دههای پیش هستند که با خاطراتی شیرین از خرید و استفاده ی محصولات ما در روزگاران قدیم یاد می کنند. در توصیف پوشاک پیچازی گلریز می گویند: بیشتر از پنجاه سال پیش از فروشگاه گراندوشس که سر چهارراه مخبرالدوله بود، پدرم و یا مادرم یک دست بلوز و شلوار پیچازی برایم خریدند که بعدها برادر و خواهرم هم آنرا پوشیدند و بزرگ شدند و هنوز من یادگاری از دوران کودکی آن لباس را نگهداشته ام.

با شنیدن تحریفات و رضایت مشتریان حس بسیار زیبا و انرژی مضاعفی جهت ادامه راه پر پیچ وخم تولید در شرایط حال حاضر به ما دست می دهد که باعث می شود با خشنودی تمام در مسیر خدمت به شما خریداران و حمایت کنندگان عزیزمان حرکت کنیم تا بتوانیم همچنان رضایت شما سروران را هرچه بیشتر فراهم کنیم.

حال دلیل این همه ماندگاری و رضایت در چی میتواند باشد؟

۱ – طراحی و مهندسی ماشین آلات بافتی که این نوع پارچه را با آن تولید می کنیم اولین و بزرگترین دلیل این همه کیفیت و ماندگاری می باشد. شاهکار و هنر طراحی و مهندسی در صنعت ماشین آلات بافت تمامأ و یکجا در این ماشین به کار رفته است.

از لحاظ کار، مخلوطی از ماشین بافت نساجی و گرد بافت می باشند. به دلیل اینکه نخها اول به دور بوبین هائی پیچیده می شوند و بعد از آن بوسیله ی گره زدن سر نخ بوبین قبلی به بوبین جدید ( همکاری دست با ماشین )، پارچه جدید بافته می شود. ولی پارچه تریکو می باشد و به مانند ماشین بافت گرد، پارچه به صورت گرد و دولا بافته می شود و تریکوئی و یکرو می باشد.

تمامی پارچه ها بوسیله ی قرار گرفتن نخها به صورت تار و پود بافته می شوند و تمامی پارچه های موجود را می توان به مانند لباس های بافتنی به صورت جدا کردن تار و پود از هم شکافت. چون تار و پودها به صورت خط افقی و عمودی نسبت به هم قرار می گیرند. ولی در بافت این ماشین بافت، تار و پودها به صورت مورب و لوزی کنار هم قرار می گیرند و به هیچ عنوان قابلیت شکافتن و جدا کردن تار و پودها از هم امکان پذیر نمی باشد. یعنی اگر حتی یک سوراخ کوچک در پارچه ایجاد شود، به مرور زمان به هیچ عنوان آن سوراخ، بزرگ و بزرگتر نمی شود.

۲ – نوع برش پارچه و ماشین آلات دوخت لباس که از بروزترین تکنولوژی برش و دوخت در تولید پوشاکمان از آن استفاده می کنیم. این امر باعث ایجاد احساس راحتی در تن مصرف کننده می شود به گونه ای که طبق توصیف مصرف کنندگان انگار که هیچ لباسی بر تن ندارند و بسیار سبک و راحت هست و حس خوبی به آنها میدهد.

۳ – استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه ی تولید. مثل استفاده از نخ پنبه سوپر شانه شده. این امر باعث ایجاد گردش هوا در بین لباس و پوست بدن می شود که با ایجاد گردش هوا بین لباس و پوست مصرف کننده احساس هیچگونه خفگی و تجمع رطوبت و عرق در زمان استفاده ایجاد نمی کند و به همین دلیل مهم، در چهارفصل سال قابل استفاده بوده و طبق فرمایش مشتریان عزیزمان، بعد از آشنائی و مصرف محصولات ما، هیچ لباس دیگری نمی توانند بپوشند که این راحتی و سبکی را برایشان به ارمغان بیاورد.

۴ – ایجاد برنامه ی منظم و هدفمند در بدو تولید توسط مدیریت محترم که با فکر ارتقاء صنعت پوشاک کشور ایران و بهاء بخشیدن به پیشینه ی تاریخی وطن عزیزمان که اولین سرزمینی بوده ایم که از ده هزار سال پیش نیاکان ما در صنعت پوشاک وارد شدند و از قدیمی ترین کشوری هستیم که صنعت پوشاک را بوجود آوردیم و سالیان دراز و طولانی پیشرو در صنعت پوشاک که دومین نیاز بشری برای ادامه ی حیات می باشد و خدمت به نسل گذشته، حال و آینده، با نگاهی دور برنامه ریزی کردند و فقط از پرسنل ایرانی و مواد اولیه ی تولید ایرانی در تولیدات خود استفاده کردند.

۵ –  همکاری مستقیم اعضای خانواده مدیریت محترم با همدیگر که به مانند انگشتان یک دست جهت اجرای تمامی اهداف برنامه ریزی شده ی دراز مدت با تمام توان و قدرت در ارتقاء سطح کیفی و کمیتی تولیدات تلاش می کنند و با یک اندیشه مشترک که آن هم خدمت به تمامی ایرانیان و مصرف کنندگان بزرگوار می باشد، گام بر می دارند و تنها دلخوشی و خشنودی خود را در رضایت تمام وکمال مشتری عزیز می دانند و بزرگترین پاداشی که نصیبشان می شود از ارتقاء کیفی محصولات، لذت و آرامش مصرف کننده می باشد.

۶ – استفاده از نیروی کار متخصص و دوره دیده و با تجربه و متعهد که همگی برای رسیدن به هدف مشترک که همان رضایت مصرف کننده می باشد، حرکت می کنند.

۷ – دارا بودن امتیاز ۱۵ روز تعویض و قابل برگشت و ۱۵ ماه خدمات بعد از فروش

در هیچ تولیدی در سرتاسر دنیا، برای پوشاک هیچگونه گارانتی و خدمات پس از فروشی قائل نمی شوند. ولی تولیدات ما به جهت دارا بودن کیفیتی بی نظیر در ساختار و پروسه تولید جهت بالابردن اطمینان مشتری بابت انتخاب تولیدات ارائه شده، به مدت ۱۵ ماه

خدمات پس از فروش در نطر گرفته شده است. حال در مدتی که مشتری جنس را خریداری نموده است تا موعد تعیین شده خدمات بعد از فروش طبق تاریخ روی فاکتور خرید و رعایت نکات شستشو و استفاده که به صورت یک کارت لیبلی به هنگام خرید به مشتری تحویل داده می شود، کالای مورد نطر دچار عیب و یا نقصی شد، خریدار محترم میتواند جنس را به فروشگاه خریداری شده ببرد و جهت انجام تعمیرات و رفع نقص بوجود آمده، بعد از گذشت حداقل ۲ هفته مراجعه نماید و از فروشگاه جنس خود را بدون پرداخت هزینه ای، دریافت نماید. حتی در مشکلاتی که در اثر استفاده نادرست و شستشوی نامناسب با مواد شیمیائی، جنس دچار نقصی شود و تیم کارشناسی شرکت تشخیص بر استفاده نادرست دهند و یا مدت زمان خدمات پس از فروش گذشته باشد، در صورت موجود بودن پارچه همرنگ، شرکت اقدام به تعمیر آن جنس را انجام می دهد ولی هزینه ی رفع نقص به عهده مشتری می باشد.

در مورد ۱۵ روز تعویض و یا قابل برگشت، خیلی از مشتریان که خرید می کنند، بعد از آن یا بخاطر سایز و یا بخاطر رنگ نیاز به تعویض جنس خریداری شده را احساس می کنند. از هر فروشگاهی که خرید کرده اند می توانند مراجعه کنند و نسبت به تعویض اقدام کنند.

حتی در صورتی که مشتری محترم خریدی را انجام داده است و بعد از آن به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شده است و میخواهد برگشت انجام دهد و وجه خود را دریافت نماید، در صورت استفاده نکردن و باز نکردن از بسته بندی، تا مدت ۱۵ روز با فاکتور دریافتی از فروشگاهی که خرید را انجام داده است، می تواند مراجعه کند و جنس را مسترد نموده و وجه پرداختی خود را طبق فاکتور از فروشگاه دریافت نماید.

۸ – مهمترین و اصلی ترین امر در تداوم و ادامه ی تولید ما، حمایت و جلب رضایت مشتریان عزیزمان در این سالهای طولانی بوده است که باعث شد با وجود تمامی سختیها در امر تولید، همچنان استوار به تولید خود ادامه داده تا جائی که محصولات ما از طریق حمایت مشتریان عزیزمان که به حق ولی امرمان هستند، از مرزهای کشورمان فراتر رود و بوسیله مشتریانمان در پنج قاره مورد استفاده عزیزانمان قرار بگیرد.

توصیه دوستانه به تمامی مشتریانی که در این سالها ما را حمایت کردند.

تمامی عزیزانی که سلامتی پوست و بهداشت آنها برایتان اهمیت دارند،  محصولات مارا به آنها معرفی نمائید. به دلیل همان کیفیتی که شما عزیزان در استفاده از محصولات ما تجربه کرده اید و به این امر واقف شده اید که ما خود را مسئول بهداشت، راحتی و آسایش و آرامش شما عزیزان میدانیم و در قبال شما، خود را مسئول مستقیم میدانیم.

ما به پشتوانه ی پیشینه تاریخی طولانی صنعت پوشاک کشورمان و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تولید پوشاک و حمایت شما سروران عزیز و با عزمی راسخ که حاصل حمایت شما عزیزان می باشد و با برنامه ریزی خوب و عالی مدیریت محترم و پشتکار همکاران ارزشمندمان، و با شعار << ایرانی حقش بهترینهاست >>  به اولین بودن فکر نمی کنیم، بلکه هدف ما بهترین می باشد